Sufity napinane

Zobacz też: tupolecam.pl/sufity-napinane

Sufit napinany to jeden z rodzajów modnego aktualnie sufitu podwieszanego, który składa się z dwóch podstawowych elementów jakimi są profil mocowany po jego obwodzie oraz membrany w różnych kolorach, które możemy wybrać według własnego uznania i funkcji jaką ma spełniać. Jest on montowany pod dolną powierzchnią stropu lub konstrukcją dachu i wywołuje niesamowite wrażenia. Sufit ten ma bardzo szerokie zastosowanie. Możemy go użyć w mieszkaniach, biurach, restauracjach, bankach, sklepach a nawet basenach. Wszędzie tam gdzie chcemy, ponieważ sufit napinany ma wiele zalet, pozwalających na jego szeroki zakres użycia w każdym pomieszczeniu.

Dobierz rozważnie swój sufit napinany


sufity napinane

Sufity napinane mają dobrany kształt indywidualnie, a nawet kąt nachylenia, w zależności od wielkości powierzchni, kształtu i pomieszczenia, w którym chcemy ich użyć. Każdy może być niepowtarzalny. Sami możemy stworzyć swój własny kształt, a nawet wielopoziomowość naszego sufitu. Tekstura to także nasze zadanie, ponieważ wybieramy spośród wielu takich jak lustrzana, matowa, marmurowa, satynowa i inne. Możemy go z łatwością dzięki temu dopasować do istniejącego już wnętrza i to bardzo szybko ponieważ montaż sufitu napinanego trwa tylko kilka godzin, jest to oczywiście uzależnione od wybranego formatu i przestrzeni, na której planujemy wykonać projekt. Montaż jest także bardzo czysty, oszczędzając nam przy tym wynoszenie mebli czy inne problemy. Sufity napinane możemy zrobić sami, oszczędzając pieniądze albo z pomocą fachowca oszczędzając z kolei czas.Zalety sufitów napinanych


Sufit napinany jest ciekawym rozwiązaniem ze względu na swoje zalety. Jest odporny na wilgoć i chlor dlatego użycie go nawet na basenie nie stwarza większych problemów, a w takim miejscu publicznym jakim jest pływalnia wygląda naprawdę interesująco i niepowtarzalnie jeśli wykorzystamy kolory. Jest idealnie równy, możemy zamówić także wykonanie na nim nadruku naszego ulubionego zdjęcia lub rysunku, oświetlić go tak aby świecił całą powierzchnią, ponieważ spełnia przecież także i przede wszystkim funkcję dekoracyjną. Wyobraźmy sobie migające gwiazdki nad swoją głową o każdej porze roku lub dnia, które pozwolą się nam w każdej chwili zrelaksować i rozmarzyć po ciężkim dniu. To że wykorzystamy taki rodzaj sufitu nie znaczy też że musimy zrezygnować z żyrandolu czy karniszy.

Sufity napinane są również bardzo bezpieczne poprzez swoją lekkość i wykonanie z materiałów niepalnych. Nie zbierają one także kurzu i są wodoszczelne co na pewno docenią panie domu i sprzątaczki w dużych biurach. Powłoka sufitowa jest także antyelektrostatyczna i antysejsmiczna co jest dodatkowym plusem. Jeśli chodzi o cenę, która jest przecież w dzisiejszych czasach tak ważna dla każdego, to sufit napinany jest indywidualnie wyceniany, w zależności od naszych oczekiwań. Powłoka jest liczona na metry, do niej dochodzą profile, łuki i inne elementy jak na przykład ewentualne nadruki, a to wszystko oczywiście podnosi cenę. Jednakże każdy znajdzie coś odpowiedniego dla siebie. Sufity napinane to bardzo wielka gama kolorów i kształtów.